HAKKIMIZDA

 

Sıla Turizm 25 yıllık tecrübesi ile Hac ve Umre organizasyonları, yurt içi ve yurt dışı kültür turları, yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri, yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonları  alanların da hizmet vermektedir.Şirketimiz Hacı ve umreci adaylarımızı birer müşteri olarak değil, Allah’ın misafiri olarak görüyor. Şirketimiz ibadet ve o kutsal beldeleri ziyaret etmek de olan misafirlerimize en kaliteli hizmeti, en doğru ibadeti, en iyi misafirperverliği sağlamaktır. Mutlak Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutarak Kutsal Beldelere Yapacağınız Ziyaretlerinizde Sizlere Hizmet etmekten memnuniyet duyan bir firmayız.
Şirketimizin hedefleri Misafirlerimizin makul ücretlerle Doğru bir şekil de ibadetlerini gerçekleştirmek, en iyi hizmet almalarını amaçlamak ve ülkemize memnun bir şekilde dönmelerini sağlamak için çalışıyoruz.
Sektörde Lider, İtibarlı ve Marka Olma Yolunda Azimle İlerlemek, Güveni Ve Saygınlığı Temsil Eden, Mutlak Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan, Çalışanları İle Bütünleşmiş, Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, İnsana odaklı çalışmayı temel alarak Uluslararası Düzeyde Hizmetlerinde ülkemizi temsil eden örnek bir kuruluş olmaktır.