KORDON PASAPORT - İZMİR

KORDON OTEL PASAPORT İZMİR

Körfezin en keyifli kıyısında yer alan Kordon Otel Pasaport, konumu itibariyle iş seyahatleriniz ve toplantılarınız için ideal bir konaklama imkanı sunuyor. Üstelik tatil amaçlı gezileriniz için de unutulmaz bir İzmir deneyimi sizleri bekliyor.

İş seyahatleriniz için İzmir Kültürpark, Ticaret Odası ve bir çok bankanın genel merkezine yakın olan otelimiz, turistik amaçlı gezileriniz için gidebileceğiniz Konak Pier, Tarihi Kemeraltı Çarşısı ve diğer şehir müzelerine de yürüme mesafesindedir.

Konforu ve modern tasarımı bir arada hissedeceğiniz, 54´ü deluxe 6´sı süit olmak üzere toplam 60 odamızın her birinde güne eşsiz körfez manzarasıyla başlayın. İş yaşamına dair tüm ihtiyaçlarınızı karşıladığımız otelimizin her yerinde ücretsiz internet (wifi) bağlantısı bulunmaktadır.

Sizin için her şeyi düşünerek odalarımızı en son teknolojiyle donattık. Odalarımızda ısıyı kendinize göre ayarlayabileceğiniz klima, güvenliğiniz için elektronik kilit sistemi, değerli eşyalarınız için elektronik kasa, ihtiyaçlarınız için minibar, saç kurutma makinesi, TV, uydu yayını, telefon, makyaj aynası, iş yaşantınızın konforu için çalışma masası bulunmaktadır. Ayrıca süitlerimizde günün yorgunluğunu atabileceğiniz jakuzi yer almaktadır.

İzmir´in klasiğiBonjour´undeneyimli mutfak ekibinin sunumlarıyla kahvaltılarınızı, akşam yemeklerinizi veya günün her saatinde ulaşabileceğiniz oda servisiyle gününüzü lezzetlendirin.

 Elektronik kapı dışı rahatsız etmeyiniz butonu

 Elektronik odamı temizleyiniz butonu

 İki adet direkt hatlı telefon

 Mini bar

 Halı kaplı zemin

 Yangın İhbar detektörleri

 Otomatik yağmurlama sistemi

 Havlu terlik

 Rahatlatıcı yağmur duşu

 Aydınlatmalı çalışma masası

 Saç kurutma makinesi

 Tıraş makinelerine özel 110 volt priz

Full buklet Malzeme

    ADRES : Akdeniz Caddesi No:2 Pasaport/ İZMİR


Bizi Kayıt Edin

Akdeniz Cad. No: 6 Kat: Fatih - İSTANBUL

T: +90 212 631 57 58
F: +90 212 631 57 58