Image

Image

SİZLERE EN İYİ HİZMET İÇİN VARIZ

Kaliteli hizmet anlayışıyla, memnuniyetinizin en üst seviyede olacağını garanti ediyoruz. Kutsal ve kültürel tüm yolculuklarda Sıla Turizm olarak sizlere her konuda yardımcı oluyoruz.

Dubai ve Abu Dabi Turu Gidiş: 15 Mayıs 2024 / Dönüş: 18 Mayıs 2024

         
1100 $    
     
     
.    
Gidiş    15 Mayıs
Dönüş   18 Mayıs
    4 GECE / 5 GÜN

DUBAİ ve ABU DABİ  KAHVALTI  ve AKŞAM YEMEĞİ DAHİL

4 YILDIZ KALİTESİNDE OTELLER

 

Not: Zorunlu hallerde, içerik aynı kalmak şartı ile programda değişiklik yapılabilir

1.Gün

İstanbul  Abu Dabi  Dubai  Tekne Turu

Airarabia Hava Yolları'nın 3L364 seferi ile saat 00.10'da Abu Dabi'ye uçuyoruz (4sa 20dk). Varış: 05.30. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından rehberimiz tarafından karşılanmayı müteakip Dubai'ye hareket ediyoruz (150 km). Alacağımız kahvaltı sonrası panoramik şehir turumuzda Jumeirah CamisiDünya'nın Tek 7 Yıldızlı Oteli Burj Al Arab, tamamı yapay olarak denizin ortasında inşa edilen Palmiye AdasıThe Pointe, muhteşem Atlantis OteliEmirates TowersSheikh PalaceDubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, günümüzde eski evler arasındaki kahvecisi ile meşhur olan Al Seef Bölgesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tekstil Çarşısı’nda verilecek serbest zaman sonrası “abra” adı verilen tekneler ile Altın ve Baharat Çarşıları’na geçiyoruz. Serbest zamanı müteakip otele yerleşme sonrası kısa bir dinlenmenin ardından akşam yemekli Tekne Turu için otelden ayrılıyoruz. Akşam yemeği sırasında Dubai'nin güzelliklerini tekneden izleyebileceğimiz bu gezimiz sonrası sonrası konaklama otelimizde.

Önemli: Abu Dabi'ye varış sabaha karşı erken saatte olacaktır. Kahvaltı sonrası geziye başlanacaktır. Otele girişler en erken saat 14.00'te başladığından; bu saate kadar gezi yapılacaktır. Misafirlerimizin bu durumu göz önünde bulundurarak tura katılmaları gerekmektedir.

2.Gün

Dubai  Çöl Safarisi  Dubai

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Saat 15.00 civarında 4x4 ciplerle çöl safarisi için yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saat süren yolculuktan sonra Dubai'nin uçsuz bucaksız çölleri ile buluşuyoruz. Çöl Safari turu sırasında develerle fotoğraf çekilebilir ve kum tepelerinden gün batımını izleyebilirsiniz. Tecrübeli kaptanlarımızla yapacağımız heyecanlı Safari Turu sonrası çöl kampında açık büfe akşam yemeği sırasında şov programlarını izleyebilirsiniz. Gezimizin ardından konaklama otelimizde.

Not:

 • Bugün safari turundan önceki serbest zamanda otobüs hizmeti bulunmamaktadır. Misafirlerimiz otel ve çevresinde vakit geçirebileceği gibi taksi ile plaja veya diledikleri alışveriş merkezine gidebilirler.
 • Her safari aracına 6 kişi binmektedir. Oturma düzeni önden arkaya doğru 1-3-2 şeklindedir. Her koltuğun konforu farklı olabilir. Hiçbir misafirimize belirli bir koltuk sözü verilmemektedir.

3.Gün

Dubai  

Otelde alacağımız kahvaltının ardından 119 hektarlık bir alana kurulu, yaklaşık 3000 hayvana ev sahipliği yapan Dubai Safari Park'ı ziyaret edeceğiz. İlk olarak Kaşif Köyü'nde (Explorer Village) araç ile yapacağımız safari sırasında aslan, kaplan, çita, sırtlan, zürafa, antilop, bufalo, zebra, ceylan, impala, geyik, gergedan, timsah, su aygırı, deve kuşu, baykuş ve babunları gözlemleme fırsatımız olacak. Safari turu sonrası verilecek serbest zamanda misafirlerimiz parkın diğer bölümlerini ziyaret edebilir ve çeşitli aktivitelerden faydalanabilirler. Ziyaretimizin ardından Dubai Mall'a hareket ediyoruz. Verilecek olan serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Burj Khalifa'nın 124. ve 125. katlarına (giriş ücreti dahil değil) çıkabilir, dileyen misafirlerimiz ise alışveriş merkezini gezebilirler. Dünya’nın en büyük alışveriş merkezi olan, içerisinde 1400 mağaza bulunan Dubai Mall’da su, ses ve ışık gösterisinin izlenmesi sonrası AVM’nin yemek katında akşam yemeği (Tura dahil değil) yemek isteyenler için serbest zaman sonrası otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

4.Gün

Abu Dabi  İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Abu Dabi‘ye doğru yola çıkıyoruz (150 km). İlk önce Abu Dabi’nin eğlence adası olan Yas Adası’nda Yas Mall Alışveriş Merkezi’nde vakit geçirmek ve Dünya'nın en büyük eğlence temalı parkı Ferrari World Parkı'nın (Giriş ücreti dahil değil) girişindeki Ferrari’ler ile fotoğraf çekilmek için serbest zaman veriyoruz (İçerisine girmek için yeterli vakit yoktur). Ardından 7 emirliğin başkenti olan Abu Dhabi Emirliği gezimizde 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Abu Dabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Abu Dabi'de bulunan muhteşem süslemeleri ile tüm dünyanın dikkatini çeken Şeyh Zayed CamisiDünya'nın en eğik binası, göçebe bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon Caddesi ve birçok yelkenli teknelerinin yarışlarına ev sahipliği yapmış olan marina görülecek yerler arasındadır. Gezimizi müteakip dönüş yolculuğu için Abu Dabi Havalimanı'na hareket ediyoruz. Check-in, gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Airarabia Hava Yolları'nın 3L363 seferi ile 18.55'te İstanbul’a uçuyoruz (5sa 5dk). Varış: 22.45

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Airarabia Hava Yolları ile İstanbul / Abu Dabi / İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri
 • 3 gece 4* Aloft Me’aisam Hotel, 4* Four Points by Sheraton Production Hotel vb. otelde konaklama
 • Şehir konaklama vergileri
 • 4 kahvaltı
 • Tekne Turu ve tekne turunda 1 akşam yemeği
 • Çöl Safari Turu ve kampta akşam yemeği
 • Dubai Safari Park giriş ücreti
 • Programda adı geçen tüm transferler
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Tüm yurt dışı yerel vergiler ve Türkiye KDV

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Birleşik Arap Emirlikleri vize hizmeti: 120USD (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.)
 • Diğer şehirlerden İstanbul’a iç hat bağlantı uçuşu ücreti
 • Öğle yemekleri ve yemeklerde alınan kapalı su ve kapalı içecekler
 • Ferrari World Parkı giriş ücreti
 • Burj Khalifa 124. ve 125. katlara çıkış
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Program dışı talep edilecek turlar
 • Kişisel harcamalar, otel ekstraları (oda servisleri, telefon vb.), bahşiş
 • Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

 

 • Tüm turlarımızda farz namazlarınızı kılabilmeniz ve helal yemek yiyebilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.
 • Cuma ve bayram namazlarına denk gelen turlarda; namazların camide toplu olarak kılınması gerektiği için her zaman mümkün olamamaktadır. Vakit namazlarında abdest alacak ve namaz kılacak temizlikte yer bulunamayabilir. Bu gibi durumlarda seferilik ruhsatlarından yararlanarak cem edilebilmektedir.
 • Belirtilen otel sınıfı aynı kalmak kaydı ile isimleri değişebilir.
 • Dernek, kurum, kuruluş ve gruplar için özel turlar düzenlemekteyiz.
 • 3’lü ve 4’lü odalarda 3. ve 4. yataklar ilave yataklardır. İlave yataklar normal yataklardan küçüktür, açılır-kapanır yatak veya kanepe olabilir.
 • Tüm turlarımızda seyahat belgenizin (pasaport vb.) en az 6 ay (tur dönüş tarihinden itibaren) geçerlilik süresi olması gerekmektedir.
 • Rehberimiz, acentemizin onayı ile tur programında değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.
 • Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde acente tarafından tur iptal edilebilir. Böyle bir durumda son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.
 • Vizeli turlara katılacak misafirlerimizin iptal ve iade koşullarını okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Şirketimiz aracılığıyla yapılan vize başvurularında şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Vize hizmetimiz danışmanlık, randevu alımı, gerekli evrak bilgilendirmesi, evrak düzeni ve teslimi gibi hizmetleri içermektedir. Vizenin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur ücretinin iadesinde iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Havayolu şirketlerinde sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Yolcunun herhangi bir uçuş bacağını kaçırması durumunda geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal, iade veya değişiklik yapılamaz.
 • Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşlarında yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin münferit olarak ayrı iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yurt dışı bileti ile birlikte tek bilette düzenlenen bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hat uçuşunda oluşabilecek gecikme vs. durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet düzenlenmektedir.
 • Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme ihtimalini kabul ederek geziyi satın almıştır.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

Kutsal topraklardaki rehberiniz

Akdeniz Cad. No:6
Kat:1 
Fatih - İSTANBUL

E-Mail
info@silatur.com.tr

Telefon
 • +90 212 631 57 58

Image
Kutsal topraklardaki rehberiniz

Image